Kjøpsvilkår
- To ukers avbestillingsfrist.
- Mindre enn to uker: Hvis vi har venteliste og noen kan ta din plass kan du melde deg av.
- Sykdom: Vi refunderer kursavgiften, men vi godtar ikke ”sykdom” som forklaring på endrede planer – eller kalde føtter (ring eller skriv til oss så lover vi å gjøre hva vi kan for å varme føttene).
Hvorfor?
Grunnen til at vi har disse reglene er at vi trenger forutsigbarhet. Vi ønsker å kunne spre tangoen til så mange som mulig, og våre kurs er blitt svært populære. Vi ønsker dermed ikke å avvise dansere hvis de kunne fått plass.
Spesielt for dansere uten partner
- • Dersom vi har satt deg sammen med noen og din tiltenkte partner blir syk eller trekker seg kan vi ikke garantere plass for deg. Gjennom alle de årene vi har undervist har vi alltid klart å ordne slike situasjoner, så vi regner med at det ikke blir et problem, men vi tar likevel dette forbeholdet dersom vi ikke lykkes i å finne partner til deg.
Vi gleder oss til å treffe deg på kurs!

Hei Sissel! Går du til kurssiden finner du priser: https://www.tangotango.no/kurs/oslo-nybegynnere/
Pris: 1900 kr/person. Har du tatt nybegynnerkurset hos oss tidligere koster det 1400 kroner.
Velkommen skal dere være!
Jeg finner ikke prisen på dette kurset. Altså nybegynner helgekurs 21-23.11. Hva er prisen per deltager?